0

Wild Tribe video – wkładaj wianek na głowę i w drogę!

Na moment odrywamy się od nawału pracy. Nawiasem mówiąc pracujemy obecnie praktycznie na dwie zmiany realizując Wasze zamówienia, aby zdążyć wyposażyć wszystkie klientki w wianki na głowę oraz inne ozdoby ślubne do włosów (i nie tylko!) niezbędne do rzucenia wszystkich na kolana podczas wesela, ślubu lub innej ważnej imprezy. Z tego miejsca gorąco dziękujemy za Waszą cierpliwość i wyrozumiałość, wiedzcie, że zrobimy wszystko, by spełnić Wasze oczekiwania.

Ale powodem do chwilowego skoku w bok jest ogromna chęć podzielenia się z Wami krótkim materiałem video, który powstał podczas sesji zdjęciowej do najnowszej kolekcji wianków na głowę i ozdób towarzyszących Wild Tribe by Ptaszarnia. Podczas majowego wypadu za miasto towarzyszył nam z kamerą nasz przyjaciel Krzysiek Baumgertner, który dzielnie uwieczniał nasze miłe potyczki ze słońcem i naturą (w postaci surowej roślinności oraz psa, który zwabiony naszą obecnością towarzyszył nam od w do popołudniowego finału).

Niezwykle klimatyczne miękkie poranne światło pozwoliło nam na uzyskanie klimatu niemal pustynnego. Towarzysząca mu atmosfera drogi wspaniale „ograła” wianki na głowę z kolekcji Wild Tribe, które prezentowały dwie fenomenalne modelki – znana z wcześniejszej współpracy z Ptaszarnią Kasia Filipowicz oraz Klaudia Kraska, wnosząca swą urodą i bogato zdobioną skórą niepowtarzalny klimat, który bez żadnej przesady określić możemy jako indiański.

 

ZOBACZ KOLEKCJĘ
PORTFOLIO WILD TRIBE
KONFIGURATOR OZDÓB

Sesja fotograficzna, to obok solidnej i ciężkiej pracy fotografa (profesjonalny w każdym calu Artur Mulak), makijażystki (Agnieszka Kwapień) i modelek, również miła i ciekawa okazja do spotkania. Wymieniane na gorąco uwagi, możliwość „przetestowania” najnowszej kolekcji na żywym i wdzięcznym materiale ludzkim, przysłuchiwanie się docinkom chłopaków z ekipy wspierającej i rejestrującej, kilometry przedreptane w tę i z powrotem po ostrych kamieniach, wszystko to sprawia, że wielogodzinna praca staje się autonomiczną przygodą, z której warto mieć również ruchomą pamiątkę. Stąd wziął się pomysł na film – króciutki dokumencik bez słów (za to z muzyką skomponowaną w Ptaszarni – dzięki Kuba!), który w pigułce będzie niósł przez czas piękne wspomnienia.

Przyda się to zwłaszcza wtedy, gdy słońce coraz rzadziej będzie gościć na naszym niebie, a temperatura powietrza uniemożliwi wystawianie swojej skóry na działanie gorącego wiatru, który niesie ze sobą pył drogi, zapach kwitnienia zmieszany z zapachem rozgrzanego asfaltu oraz rozedrganie wywołane, być może, trzepotem skrzydeł motyla, który spoczął na moment na ramieniu indiańskiej dziewczyny.


Na marginesie – natchnął nas cudowny fakt, że otrzymujemy od Was przepiękne zdjęcia, które ukazują Was w całej okazałości stylizacji ślubnych i nie tylko. Dzięki temu nasza Ptaszarniana kronika ozdób ślubnych na głowe i ozdób towarzyszących po prostu mieni się od uśmiechniętych, szczęśliwych barw, soczystych kolorów, pysznych sukien (również coraz częściej świetnie ubranych przystojnych mężczyzn!). Wasze rekomendacje, które przysyłacie, to również poezja dla naszych spracowanych dusz:

Ciekawe, czy ktoś kiedyś pokusi się o przesłanie nam video-pozdrowień lub nagrania z samego środka imprezy:) Zapewne takie czasy nastąpią i będziemy mogli wspólnie – jak w kinie – oglądać wspólnie jak bite są rekordy piękna i wdzięku podczas wydarzeń z udziałem wianków z Ptaszarni.


Kolekcja Wild Tribe Ptaszarni eksploruje i przetwarza estetykę nomadycznych plemion indiańskich. Wykorzystując symbolikę natury zespaja świat mody i sztuki użytkowej z rytuałem i animistycznym spojrzeniem na charakterystyczne elementy ozdób.

Inspirowana dziką egzotyką kolekcja Wild Tribe otwiera nowy rozdział w kształtowaniu stylu, który skutecznie będzie sprawdzał się zarówno w modzie miejskiej, festiwalowej, jak i ślubnej.

Zestawione z wyrazistymi kwiatami liście, pióra i długie sznurkowe sploty ozdobne nadają kompozycjom charakter etniczny z jednej strony, ale uniwersalny z drugiej. Dzięki odpowiedniemu kodowi estetycznemu Wild Tribe ma wiele punktów stycznych zarówno z opowieściami o Dzikim Zachodzie, wojowniczymi Amazonkami, jak i kulturą prasłowiańską.[/two_third]

ZOBACZ KOLEKCJĘ
PORTFOLIO WILD TRIBE
KONFIGURATOR OZDÓB


Jeśli spodobał Ci się powyższy wpis, wpisz swój adres mail w poniższe pole i zapisz się na nasz newsletter, aby być na bieżąco z relacjami, poradami i tutorialami Ptaszarni oraz jako pierwsza otrzymywać wiadomości o promocjach oraz specjalne kody rabatowe.