0

Oferta dla firm zespołów i instytucji

ZESPOŁY LUDOWE I NIE TYLKO

Z przyjemnością wykonujemy serie ozdób identycznych lub ujętych w spójne kolekcje służące do publicznych występów dla zespołów ludowych, amatorskich grup oraz wykonawców pop. Realizujemy zamówienia na serie podobnych wianków, także dopasowanych kolorystycznie do strojów, przeprowadzamy rekonstrukcję starych modeli wianków, niekoniecznie wykonanych w naszej pracowni, dopasowujemy nowe modele ozdób do włosów dostosowane do tych, którymi zespoły już dysponują. Często tworzymy lub rekonstruujemy ozdoby w stałym kontakcie z etnografami i kostiumologami dla uzyskania autentycznego efektu wizualnego w pewnym walorem historycznym i kulturowym. Z naszych usług korzystały m.in. zespół ludowy Rokiczanka czy modelki występujące z wokalistką Cleo.

FIRMY EVENTOWE, PR i AGENCJE

Jeśli jesteś specjalistą w organizowaniu imprez firmowych, gal, konferencji, obsługujesz wydarzenia tematyczne lub kampanie promocyjne i sesje zdjęciowe, jesteś w dobrym miejscu! Współpracując z nami otrzymujesz jednocześnie gwarancję szybkiego otrzymania nawet dużej ilości ozdób, indywidualne projekty z możliwością personalizacji oraz najwyższą jakość i trwałość, jakiej wymagają Twoi klienci.

Wykonujemy dekoracje, ozdoby i dodatki dla uczestników wydarzeń, influencerek, dziennikarzy oraz dla personelu. Dla hostess, asystentek wykonujemy różnego rodzaju ozdoby do włosów, sukni czy butów stylistycznie dopasowane do całości oraz tematu przewodniego imprezy, tworzymy też duże korony, w klimacie estradowym. Naszym głównym materiałem są kwiaty, ale nie boimy się eksperymentować z szeroką paletą komponentów pochodzenia naturalnego i przemysłowego.

Podczas realizacji projektów dla firm i agencji potrafimy wczuć się i zaangażować, doradzić i z zapałem zrealizować nawet najbardziej nietypowe koncepcje, aby dostarczyć odbiorcom końcowym unikalne wrażenia i dobre wspomnienia.

LOKALE PRYWATNE, UŻYTKOWE i RESTAURACJE – DEKORACJE WNĘTRZ

Przy współpracy z managerami lokali, architektami i projektantami wnętrz tworzymy spójne i klimatyczne dekoracje dopasowane do przestrzeni, w których ludzie powinni czuć się komfortowo. Kwiatowe aranżacje w postaci bukietów, wieńców, girland dopełniają koncepcje wnętrz i wprowadzają akcenty powiązane z porą roku lub okazją. Poniżej przykładowa realizacja wykonana dla Pijalni Czekolady E.Wedel w Lublinie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panią Magdaleną Majsiej i polecamy usługi pracowni Ptaszarnia

Zarząd Pijalni Czekolady E.Wedel w Lublinie.

INSTYTUCJE KULTURY I SAMORZĄDY

Ofertę kierujemy do organizatorów wydarzeń i imprez w gminach czy województwach. Takie imprezy, jak dożynki, Święto Niepodległości, Boże Narodzenie, Wielkanoc, akademie rocznice i inne ważne wydarzenia społeczności lokalnej to często wymagają oryginalnej oprawy, a bardzo często ozdoby muszą być stworzone i dostarczone w krótkim terminie. Ponieważ dysponujemy na miejscu w pracowni ogromnym zapleczem komponentów, możemy tworzyć ozdoby i dodatki w trybie ekspresowym, aby zamawiający mógł dotrzymać napiętych terminów.

Skontaktuj się z nami

"*" oznacza pola wymagane

Nazwa*
MM ukośnik DD ukośnik RRRR
Bez tytułu*