oprawa przyjęć

Oprawa wesel i przyjęć


Ślub i wesele to jedyna i niepowtarzalna chwila w życiu prawdziwie kochających się ludzi. Wyczekany moment, w którym spotyka się tak wiele życzliwych sobie osób, to czas piękny duchowo i emocjonalnie. Rodzina i przyjaciele z wielu stron świata na jeden wieczór stają się wspólnotą radośnie celebrującą przyrzeczenie miłości i wierności wypowiadane ze wzruszeniem i pełnym przekonaniem.

To jedna z piękniejszych okazji do zabawy, którą wspomina się i ocenia przez wiele kolejnych lat. Nic więc dziwnego, że organizacji tak wymagającej i skomplikowanej imprezy towarzyszą duże emocje, czasem wątpliwości czy wręcz zmiany decyzji.

Rozumiemy to doskonale, dlatego całe nasze doświadczenie, uwagę i umiejętności oferujemy wszystkim parom młodym, dla których wesele to coś więcej niż jedzenie, picie i głośna muzyka. Z autentyczną chęcią pomocy i wsparcia współpracujemy z klientami ambitnymi, którzy dzień ślubu i wesela traktują jako przeżycie o charakterze estetycznym. Udzielamy konsultacji perfekcjonistom i pedantom, którzy wiedzą czego chcą i oczekują nie tylko doskonałych produktów, ale również profesjonalnej, empatycznej i kreatywnej obsługi – na wypadek nagłych zwrotów akcji.

IMG_0250mn

Oferowane przez nas wielowątkowe usługi oprawy wesel i ślubów to właściwy krok w stronę harmonii. Urządzona ze smakiem i w dobrym guście sala weselna, czy nawa kościoła pełna uroczych szczegółów przykuwających uwagę (nie tylko na pierwszy rzut oka!) to wstęp do zadowolenia gości i dobrych wspomnień. Warto puścić wodze fantazji, pamiętając o takich drobnostkach jak program weselny, kotyliony, przypinki, gustowne ozdobienie samochodu, krzeseł, kieliszków. Czy pomyśleliście już o girlandach, balonach, zdjęciach w minutę, księdze pamiątkowej, gadżetach do maskarady? Och, pewnie macie głowę zajętą wynajmem sali, ustalaniem menu, czy poszukiwaniem zespołu. W takim razie dobrze się składa – szczegóły i detale możecie zostawić zespołowi Ptaszarni!

Oprawa wesela w stylu rustykalnym to oryginalny zestaw ozdób oraz kwiatów dobranych kolorystycznie tak, by wywołać efekt spokoju i harmonii.


Przykładowa realizacja

WESELE W STYLU RUSTYKALNYM ANETA i KONRAD Dwór Leśce

TUTORIAL: KROK PO KROKU, JAK ZROBIĆ WESELE W STYLU RUSTYKALNYM

PRZYKŁAD: WESELE W STYLU RUSTYKALNYM / JANÓW LUBELSKI

CECHY STYLU RUSTYKALNEGO

– delikatne pastele – bielone lub surowe drewno – koronki, – szkło – kamyczki – kwiaty w gamie kolorystycznej nawiązującej do aktualnej pory roku

Dobrze dobrana oprawa daje poczucie swojskiej czystości i prostoty estetyki minimalistycznej. Dekoracje wykonywane ręcznie, ozdabiane z najwyższą dbałością o szczegół dają się łatwo personalizować, np. dzięki tablicom i tabliczkom do pisania kredą, takiego wesela nie można pomylić z żadnym innym.

Usługa zawiera ozdoby stołów gości oraz elementy specjalne, takie jak dekoracje wejścia, czy słodkiego stołu (np. drewniane patery, drewniane pudełka na cukierki, ekosłomki w zdobionych słojach). Oferta może być połączona z dobranymi kolorystycznie ozdobami stroju (wianki, butonierki, bukiety, biżuteria, wyszywane pasy  ślubne), księgą gości, albumem ślubnym, kwietną pergolą, figurkami origami, bannerami i proporczykami, lampionami i wieloma innymi. Wszystko oczywiście wykonujemy ręcznie, z możliwością dowozu, ustawienia i odbioru całości po imprezie.