0

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Zobacz jakie kwestie najczęściej trapią nasze klientki, które chcą zamówić wianek na ślub lub inne ślubne ozdoby do włosów. Liczymy, że znajdziesz tu odpowiedź na swoje pytania. Jeśli jednak tak się nie stanie, zapraszamy do kontaktu na email pracownia@ptaszarnia.eu, z przyjemnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Z czego są wykonane wianki?

Większość naszych produktów to ozdoby ze sztucznych kwiatów, które wyszukujemy na całym świecie. Wybieramy dla Ciebie elementy łudząco podobne do naturalnych o wysokiej jakości i trwałości.

Jakiej wielkości są kwiaty w ozdobach?

Najmniejsze kwiatki mają 0,5 cm, a największe ponad 7 cm. Z pewnością dobierzemy wielkość elementów do Twoich preferencji.

Jaki jest czas oczekiwania na ozdoby?

Zgodnie z Regulaminem Sklepu czas realizacji zamówienia waha się między 5 a 20 dniami roboczymi. Aktualnie realizujemy zamówienia w ciągu maksymalnie 3 tygodni. Czas realizacji – zwłaszcza w sezonie ślubnym – może ulec skróceniu lub wydłużeniu, o czym poinformujemy potencjalne klientki na naszej stronie internetowej.  Istnieje możliwość przyspieszenia realizacji do 5 dni roboczych za odpowiednią dopłatą.

Czy mogę zwrócić ozdoby zakupione w sklepie?

Tak, wszystkie towary zakupione w sklepie internetowym Ptaszarni podlegają zasadom zwrotu określonym w prawie konsumenckim czyli:
– bez podania przyczyny
– z pełnym zwrotem kosztów
– łącznie z kosztem najtańszej przesyłki.

Czy mogę zwrócić ozdoby zamówione indywidualnie?

wrot otrzymanych ozdób zamówionych według Twojego opisu (np. z konfiguratora) jest możliwy, jednak w tym przypadku zwracamy połowę kosztu towaru, który musi być odesłany w terminie 5 dni od otrzymania towaru i w stanie nienaruszonym. Naturalnie przed wysyłką otrzymujesz od nas dokładne zdjęcia wykonanych produktów do akceptacji.

Czy tworzycie wianki z żywych kwiatów?

Tak, ozdoby z żywych kwiatów przekazujemy najwcześniej na dzień przed terminem, na jaki są potrzebne. Stosujemy rośliny z natury żywotne z pewnych źródeł, mamy też klika sposobów na przedłużenie świeżości ozdób. Dlaczego preferujemy jednak wianki z kwiatów sztucznych? Przeczytaj ten artykuł

Czy wysyłacie ozdoby za granicę?

Tak. Oferujemy wysyłkę pocztą w niemal każdy zakątek świata. Opłata za wysyłkę zagraniczną jest naliczana automatycznie po podaniu adresu.

Czy zamówiony wianek przetrwa wysyłkę?

Jak najbardziej, wianki oraz inne ozdoby wykonujemy solidnie i pakujemy je starannie. Sztuczne kwiaty nie więdną i nie blakną, a bazy wianków dają się łatwo wyginać i dostosowują się do kształtu głowy.

Kiedy mogę zrezygnować z zamówienia indywidualnego?

Rezygnacja z zamówienia indywidualnego przed potwierdzeniem i opłaceniem jest możliwa w każdej chwili i nie rodzi żadnych konsekwencji. Gdy zamówienie zostaje potwierdzone i opłacone, ale przed akceptacją zmienisz zdanie, zachowujemy jedynie zadatek (1/3 ustalonej ceny). Oczywiście nad projektem pracujemy w pełnym porozumieniu z Tobą, a w cenie zawieramy drobne poprawki oraz jedną znaczną.