0
zajęcia szkolne

Zajęcia szkolne i przedszkolne


Przygotowanie pedagogiczne i arteterapeutyczne Magdaleny Majsiej pozwala na bogatą i kompetentną realizację warsztatów prowadzonych w ramach szkolnych zajęć dodatkowych. Autorski i elastyczny program pozwala urozmaicać podstawę programową, a jednocześnie maksymalnie wykorzystywać zdolności uczniów nauczania przedszkolnego szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Przykładem owocnie prowadzonych zajęć są warsztaty realizowane w Szkole Podstawowej im. I. J. Paderewskiego w Lublinie.

PRZYKŁADOWE ZAJĘCIA I SCENARIUSZE:

pan maluśkiewicz ptaszarnia

Pan Maluśkiewicz i wieloryb

Zajęcia polegają na przeczytaniu wierszowanej bajeczki „Pan Maluśkiewicz i wieloryb Juliana Tuwima a następnie wykonaniu maleńkich łódeczek z łupin od orzecha i ich wodowanie w miskach. Zajęcia trwają do 45 minut.

Gra planszowa - warsztaty

Tworzenie gry planszowej

Wbrew pozorom stworzenie gry planszowej nie jest takie trudne na jakie wygląda, a dzieci naprawdę wspaniale z tym sobie radzą – zarówno z szatą graficzną jak i regułami, według których chcą grać.

calendar2

Pomysł na wieczny kalendarz

Początek roku jest dobrym momentem na naukę o porach roku, zmieniających się miesiącach, całym rocznym cyklu, który można w różny sposób ująć na warsztatach z dziećmi. Na zajęcia z pierwszoklasistami mamy propozycję kalendarza przedstawiającego pory roku.

Napisz do nas

  • DD ukośnik MM ukośnik RRRR

NASZE REFERENCJE

Referencje Paderewski Ptaszarnia