0

Panny Modne – Lookbook

W tym sezonie zachęcamy Was do szerszego myślenia o wiankach. Moda – prawdziwy wręcz boom na wianki, jaki dzieje się na naszych oczach, sprawia, że nie musimy zawsze dbać o to, żeby zawsze zapewniać kwietnym ozdobom ich oczywisty kontekst. Opuśćmy więc plener, nie szukajmy na siłę scenerii rustykalnych, skansenów i nie wymuszajmy ludowych skojarzeń. Pamiętajmy również, że wianki to nie tylko ozdoby ślubne do włosów. Sprawdźmy, jak wianki radzą sobie same.


Tworząc sesję Panny Modne zaprojektowaliśmy nietuzinkową kolekcję ozdób do włosów, gdyż pragnęliśmy pokazać, jak wiele uroku, blasku i autentycznej kobiecej siły mamy, nawet jeśli jesteśmy jedyną scenografią obrazów, jakie stanowimy dla świata.

Zarówno delikatny pastel, zmysłowa i prowokacyjna czerń, jak i energetyczne barwy z lepszego końca tęczy, są w stanie samodzielnie zdobić nas i wyrażać nasze głębokie pragnienia.

W wianku na włosach jesteście piękne – po prostu – nie potrzebujecie więc żadnych dodatkowych usprawiedliwień, żeby nosić je tam, gdzie tylko zapragniecie.

Panny Modne inspirują swoje otoczenie, stawiają estetyczne wyzwania i budzą niepokojącą zazdrość swoich mniej odważnych koleżanek. Są takie, jak świat, w których chciałyby żyć bo zmieniają go swoim działaniem.

Panny Modne – Lookbook

Ozdoby: Ptaszarnia Wedding&Design (Facebook)
Fotograf: 
Ewa Mickiewicz – Kwiecińska (Facebook)
Modelki:
Ola Studniarczyk (Facebook), Dagmara Podolak (Facebook)
Włosy: Magdalena Szalak (Facebook)
MUA: Anna Kowalczewska (Facebook)

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się w sekcji FAQ strony, a z regulaminem sklepu możecie zapoznać się TUTAJ.

OZDOBY Z KOLEKCJI PANNY MODNE

ŻYCZYMY WAM UDANYCH ZAKUPÓW
CUDOWNYCH WRAŻEŃ
I PIĘKNYCH WSPOMNIEŃ!


Jeśli spodobał Ci się powyższy wpis, wpisz swój adres mail w poniższe pole i zapisz się na nasz newsletter, aby być na bieżąco z relacjami, poradami i tutorialami Ptaszarni oraz jako pierwsza otrzymywać wiadomości o promocjach oraz specjalne kody rabatowe.