0

Trendy jesieni

Jesień to sezon, który pozornie może oznaczać dla wszystkich fanów kwietnych ozdób do włosów okres stłumienia w oczekiwaniu na wiosnę. Pragniemy uspokoić, że prawo do koloru nie zapada w sen zimowy, a energia, jaką czerpiemy z subtelnego piękna przysługuje nam przez okrągły rok! Sprawdź jakie na jesień wytyczamy trendy ślubne i nie tylko.

ZŁOTE CZASY FIOLETU

Co więc powinno nas pobudzać, cieszyć i inspirować w najbliższych miesiącach? Należy zdecydowanie postawić na błysk, połączenie metalicznych i świecących dodatków z dowolnymi i ulubionymi kolorami. Konstrukcje wianków na głowę powinny więc uwzględniać kryształki, owoce, najlepiej posypane cukrem i z obowiązkowymi dodatkami ze srebra i złota. W dalszym ciągu uwagę przyciągać będziemy fioletem, który na dobre rozgościł się w naszej palecie, wyznaczając służebną i uzupełniającą rolę innym, dominującym w dawniejszych sezonach barwom.

TRENDY ŚLUBNE

Wszystkie jesienne i zimowe pary młode powinny zwrócić swoje oczy w stronę boho, którego atutem i forpocztą wciąż pozostają  romantyczne koronki, skórzane dodatki, czy ozdoby z piórami, wszystko dające się perfekcyjnie połączyć z ozdobami ślubnymi do włosów i nie tylko – wystarczy tylko odwaga i jasno sprecyzowane oczekiwania – zawsze istnieje ryzyko nałożenia zbyt wielkiej ilości detali, które potrafią najzwyczajniej w świecie zamaskować zmysłową linię sukienek boho.

WŁOSY

Tematem nieco na uboczu pozostają fryzury – zarówno ślubne, jak i codzienne. My tradycyjnie zachęcamy do eksperymentowania i szczerego podejścia do własnej aparycji. Przyglądajmy się sobie bez kompleksów ale i bez zbytniego szarżowania, a nasza twarz momentalnie podpowie nam, jak okiełznać koncepcyjny szał na głowie.

Kanoniczne piękno, do jakiego pragniemy zawsze powrócić, gdy zmęczą nas próby zaspokajania własnej ekspresyjności, zawsze stanowić będzie bezpieczną przystań, która pozwoli nam uporządkować sprawy estetyczne. Pamiętajmy, że szczere rozmowy z fryzjerem, obok wspaniałych rezultatów terapeutycznych mogą być skarbnicą informacji na temat własnego wizerunku.

Sesja Trendy Jesieni
fot. Michalina Woźniak
modelki: Jagoda Reczek, Michalina Woźniak

OBEJRZYJ CZĘŚĆ II

ŻYCZĘ WAM, CUDOWNEGO ŚLUBU I PIĘKNYCH WSPOMNIEŃ!

Magda Majsiej
Projektantka, właścicielka
Ptaszarnia

Zapoznaj się z ofertą kolekcją jesiennych ozdób