0

Wianek ślubny boho – kilka sposobów na noszenie

Czasami spotykamy się z wątpliwościami czy dany rozmiar kwiatów lub sam kształt wianka w stylu boho będzie pasował do naszej twarzy.

Jeśli mamy drobną budowę pojawiają się obawy, aby zbyt duża ozdoba do włosów nie przytłoczyła nas na ślubie swoim rozmiarem. Stąd pojawiające się cykliczne pytanie odnośnie noszenia wianków na głowę, postanowiliśmy zobrazować, aby przekonać wątpiących – przy najnowszym wzorze WIANKA BOHO – że duży rozmiar kwiatów można nosić na wiele sposobów, dzięki temu osoby o delikatnej urodzie, także mogą sobie pozwolić na tego typu model.

Wianek boho ślubny ptaszarnia

Ten model można określić jako asymetryczny, kiedy skupione w jednym miejscu kwiaty będziemy nosić na boku.

Wianek boho ślubny ptaszarnia

W momencie ułożenia kwiatów np. z tyłu głowy, można mówić już o kompozycji symetrycznej.

Wianek boho ślubny ptaszarnia

CZYTAJ WIĘCEJ O STYLU BOHO: Do jakiej sukni ślubnej wianek pasuje najlepiej?

Wianek na głowę boho jest ozdobą, którą można nosić bez okazji. Lecz jest także coraz częściej nieodłącznym elementem ozdobnym w jednej z najpiękniejszych chwil w życiu zakochanych ludzi, czyli ślubu, kiedy stają przed sobą, odświętnie ubrani, by złożyć sobie przysięgę. Wianek na ślub ze sztucznych kwiatów może stanowić jedność z welonem, czego przykład prezentujemy poniżej.

Wianek boho ślubny ptaszarnia
Wianek boho ślubny ptaszarnia

Boho, romantyczna, a może glamour? Jakie będzie Twoje wesele i Twoja suknia?
CZYTAJ WIĘCEJ

Wianek boho ślubny ptaszarnia
Wianek boho ślubny ptaszarnia

Na koniec jeszcze mała podpowiedź, w jaki sposób mierzyć obwód głowy, aby dopasować idealnie wianek boho. Mierzymy centymetrem w taki sposób, w jaki chcemy nosić naszą ozdobę, albo dookoła głowy przy czole (tak jak sfotografowany został model boho), albo w taki sposób, w jaki nosi się opaski, czyli tuż nad czołem i w dół przy potylicy.


Ozdoby ślubne od Ptaszarni to świetny wybór, zarówno jeśli chodzi o wianek na ślub, bukiet ślubny, album na zdjęcia, czy dekoracje na samochód. Takie drobnostki jak butonierka ślubna, czy poduszka na obrączki od Ptaszarni to gwarancja, że wartościowy detal nie umknie fotografowi wykonującemu ślubne zdjęcia. Pracownia wykonuje rękodzieło zdobnicze oraz oferuje usługi w zakresie dekoracji przyjęć, warsztatów i zajęć edukacyjnych.

WYBRANE WIANKI W STYLU BOHO: