0

Ptaszarnia u progu sezonu: wianki ślubne w rękach stylistów.

W drugiej połowie stycznia zostaliśmy zaproszeni do przygotowania specjalnej serii wianków ślubnych na głowę do sesji promocyjnej wiodących w lublinie firm związanych z branżą ślubną. Salon Sukien Ślubnych Estelle i Platinium Hair Design prezentowały swoje propozycje na nadchodzący sezon w przyjaznych i eleganckich przestrzeniach Hotelu Trzy Róże. Fotografem był Dawid Jacewski, którego fotografie możecie podziwiać między innymi oglądając promocyjną sesję naszej letniej kolekcji Hello Summer


To, co nas szczególnie zachwyciło, to rewelacyjne stylizacje, idealny kompromis między śmiałością a wysmakowaniem stylu oraz profesjonalizm i sprawność wszystkich zaangażowanych w akcję osób. Mimo wielogodzinnej wyczerpującej sesji, modelki, wyglądały nieustannie świeżo i kwitnąco. Ich profesjonalizm wspierała świetna i wielokrotnie zmieniająca się charakteryzacja.

Ptaszarnia - sesja Estelle, Platinium JAcewski

Przystąpiliśmy do tej sesji z wielką ochotą, bo upatrzyliśmy w sukniach Estelle ogromny potencjał do łączenia ich z kwiatami (prostota kroju przy delikatnych akcentach sztukateryjnych dekoltów lub rękawów, które stanowią piękną repryzę – stonowaną siostrę kwietnej erupcji koloru ozdób we włosach).

Ptaszarnia - sesja Estelle, Platinium JAcewski

Podczas sesji dominowała bardzo doceniana przez Ptaszarnię surowość otoczenia, brak rozpraszających detali, które uniwersalizują fotografowane postacie i pozwalają łatwiej wizualizować sobie własne kreacje przez zainteresowane osoby. Dzięki temu również wszelkie kolorowe ozdoby ślubne do włosów mogły podkreślać swoją funkcję akcentującą i łamiącą konwencjonalny monochrom wizerunku panny młodej.

Ptaszarnia - sesja Estelle, Platinium JAcewski

Osobiście uważamy, że wianki ślubne na głowę (ale i np. na rękę) powinny znajdować się w ofercie każdego szanującego się salonu ślubnego. Przemawia za tym nie tylko (oczywiste z punktu każdego, kto pragnie zadowolić swoich klientów), zapewnienie maksymalnie szerokiej oferty ozdób i dodatków, ale przede wszystkim otwartość na nowe trendy i związany z nimi bonus. W Ptaszarni zdajemy sobie doskonale sprawę, że ten, komu uda się najsprawniej wylansować na swoim polu alternatywę dla klasyki, ten wygra i wyprzedzi swoją konkurencję na odległość zapewniającą bezpieczeństwo na kilka nadchodzących sezonów.

Ptaszarnia - sesja Estelle, Platinium JAcewski

Jeśli któraś z Was ma chciałaby sprawdzić jak jej suknia ślubna będzie prezentować się w połączeniu ze ślubnym wiankiem na włosach, polecamy wizytę w Salonie Ślubnym Estelle w Lublinie, gdzie dostępny jest wybór naszych wianków. Z pewnością wystarczy to do tego, aby stwierdzić, czy taki rodzaj ozdoby Was interesuje i zacząć uzgodnienia co do konkretnego projektu, gdyby dostępne modele wymagały modyfikacji.

Ptaszarnia - sesja Estelle, Platinium JAcewski
Ptaszarnia - sesja Estelle, Platinium JAcewski

ESTELLE SALON SUKIEN ŚLUBNYCH Lublin Dominika Popiela | http://www.salon-estelle.pl

STYLIZACJA FRYZUR: Marlena Błasik-Kasperek | http://marlenablasik-kasperek.pl Izabela Klimek, Paweł Zabłotny, Klaudia Grabowska, Daniel Kierepka, Anna Mazurek, Natalia Machul

FOTOGRAFIA: Dawid Jacewski | http://jacewski.pl

WIZAŻ: Nina Gospodarek

MODELKI: Ewelina Kozłowska, Anita Góra, Magdalena Krupa, Klaudia Dobrzańska

DODATKI – WIANKI: PTASZARNIA | https://ptaszarnia.eu

MONTAŻ/REALIZACJA: Wojciech Wójcik[from_the_blog category=”porady”]

ŻYCZĘ WAM, CUDOWNEGO ŚLUBU I PIĘKNYCH WSPOMNIEŃ!

Magda Majsiej
Projektantka, właścicielka
Ptaszarnia

Zapoznaj się z ofertą kolekcją jesiennych ozdób

  • Ptaszarnia: Cześć, jestem Ptaszarnia zaklęta w bota, w czym mogę Ci pomóc?

Ptaszarnia odpowiada ...