Ptaszarnia jedną z najciekawszych firm regionu

W ramach trzeciej edycji projektu Made By Lubelskie ukazał się krótki dokument ukazujący historię, pracę i wizję Ptaszarni. Dzięki współpracy z Lubelskim Parkiem Technologicznym stworzony został set materiałów promocyjnych, a podczas niedawnego finału światło dzienne ujrzał film.

Celem akcji promocyjnej lubelskich innowacji – „MadeByLubelskie” jest pokazanie 12 unikatowych innowacji, których autorzy działają na terenie województwa lubelskiego. Łączy ich jedno – innowacyjność i nieszablonowość.

Jest nam niezwykle miło, że mogliśmy ustami Magdy opowiedzieć o tym, jak to się wszystko zaczęło i dlaczego kochamy tworzyć ozdoby do włosów, a w szczególności wianki na głowę i dlaczego było warto, mimo, że na początku świat Ptaszarni był jednym wielkim znakiem zapytania.

Nagrodą dla dwunastu wybranych projektów jest organizacja sesji zdjęciowej i filmów poświęconych poszczególnym przedsięwzięciom, którymi będą mogli dysponować. Dodatkowo, z efektów sesji zdjęciowych przygotujemy wyjątkowy kalendarz na 2017 rok.

W ramach projektu powstał zestaw pięknych zdjęć:


Modelki: Katarzyna Filipowicz, Klaudia Kraska, Magda Majsiej
Włosy: Magda Majsiej
MUA: Renata Jóźwik
Fotograf: Artur Mulak

ZOBACZ PORTFOLIO


 

ŻYCZYMY WAM UDANYCH ZAKUPÓW
CUDOWNYCH WRAŻEŃ
I PIĘKNYCH WSPOMNIEŃ!

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się w sekcji FAQ strony, a z regulaminem sklepu możecie zapoznać się TUTAJ.


Jeśli spodobał Ci się powyższy wpis, wpisz swój adres mail w poniższe pole i zapisz się na nasz newsletter, aby być na bieżąco z relacjami, poradami i tutorialami Ptaszarni oraz jako pierwsza otrzymywać wiadomości o promocjach oraz specjalne kody rabatowe.