0

„Plecaki, skarpetki, cuda-wianki…” czyli Ptaszarnia w zestawieniu najciekawszych firm designerskich.

Piotr Nowak w Kurierze Lubelskim Plus dotarł do ciekawych firm z Lubelszczyzny, czyli takich, które stawiają na oryginalność, koncentrują się na perfekcyjnym designie i osiągnęły już coś na ogólnopolskim rynku.

W artykule „Plecaki, skarpetki, cuda-wianki. Nasz region ubiera całą Polskę” opisuje takie firmy jak PAK.IN, Plantwear, Dobrze się składa, Mudo Design i, ku naszej ogromnej radości, Ptaszarnię.

Historia każdej firmy jest inna jednak ich wspólnym rysem jest upór, chęć wniesienia na rynek czegoś nowego i niezgoda na bylejakość.

(W 2012 r. – przyp. Ptaszarnia) to była egzotyka na polskim rynku, dziś klientki mają naprawdę duży wybór. Wianki i inne dekoracje wykonywane ręcznie to odpowiedź na masową tanią produkcję. W Ptaszarni każdy jest wykonywany od podstaw. Poświęcamy im bardzo dużo uwagi, żeby efekt był taki, jak to sobie klientka wymarzyła – zapewnia Magda.

> Czytaj artykuł „Plecaki, skarpetki, cuda-wianki. Nasz region ubiera całą Polskę” na stronach Kuriera Lubelskiego (dostęp płatny).

Miło być zauważanym i wyróżnianym, w końcu nasze ozdoby do włosów noszą panny młode na całym świecie. Jeśli macie ochotę spotkać się z nami i porozmawiać na żywo o życiu i pracy, zapraszamy Was na wydarzenie zwieńczające projekt Made by Lubelskie 3. Już 31 sierpnia w lubelskim Plenerze będzie miała miejsce premiera filmów o 12 najciekawszych firmach z regionu.

Zapisz się na wydarzenie na Facebooku.


 

ŻYCZYMY WAM UDANYCH ZAKUPÓW
CUDOWNYCH WRAŻEŃ
I PIĘKNYCH WSPOMNIEŃ!

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się w sekcji FAQ strony, a z regulaminem sklepu możecie zapoznać się TUTAJ.

 


Jeśli spodobał Ci się powyższy wpis, wpisz swój adres mail w poniższe pole i zapisz się na nasz newsletter, aby być na bieżąco z relacjami, poradami i tutorialami Ptaszarni oraz jako pierwsza otrzymywać wiadomości o promocjach oraz specjalne kody rabatowe.