0

Konsultacje online: dawka radości bez wychodzenia z domu …i zupełnie za darmo

Pandemia zmieniła nasze życie i sprawiła, że nie tylko rzadziej korzystamy z usług sprawiających, że czujemy się i wyglądamy lepiej. Izolacja osłabiła również nasze więzi z innymi i rzadziej słyszymy miłe słowa i dobre rady.

Zmieniamy swoje nawyki i formy pracy oraz rozrywki. Dlatego teraz, jeszcze mocniej niż wcześniej pielęgnujemy nasze relacje poprzez media społecznościowe i komunikatory wszelkiego rodzaju. Pracujemy i uczymy się przez Zoom, Teams, czy Skype. Uczymy się traktować osoby po drugiej stronie ekranu bardziej autentycznie, gdyż często jest to jedyna możliwość bycia z tymi, których wcześniej mogliśmy spotkać na co dzień.

Pomyślałam sobie zatem, że nie ma co czekać w nieskończoność, aż bezpieczniej będzie chodzić po ulicach i odwiedzać takie miejsca jak Ptaszarnia i postanowiłam zrealizować nowy plan. W końcu epidemia przecież minie, terminy ślubów i wesel zostaną wyznaczone – po co więc czekać na spiętrzenie terminów, co z pewnością ogromnie wydłuży czas oczekiwania na ozdoby i dodatki ślubne?

Moje Panie, startujemy z konsultacjami zdalnymi!

Teraz możesz w łatwy sposób otrzymać bezpłatną poradę dotycząca dodatków i ozdób kwiatowych, o których myślisz, ale brak Ci pewności, czy są dla Ciebie odpowiednie. Podczas półgodzinnej sesji video (choć oczywiście wciąż możliwy jest kontakt telefoniczny, czy fizyczna wizyta w pracowni) zanalizuję Twój typ urody oraz pasującą stylistykę i doradzę kolory, gatunki kwiatów i rodzaj ozdób. Zastanowimy się przede wszystkim, czy wianek w ogóle do Ciebie pasuje, a może lepiej byłoby wybrać fascynator lub opaskę, a może tylko wpleść delikatną gałązkę ślubną we włosy. Oczywiście decyzja o realizacji należy zawsze do Ciebie. Ja mogę natomiast obiecać, że postaram się, aby były to chwile spędzone kreatywnie i przyjemnie.

CZYTAJ: Do jakiej sukni ślubnej wianek pasuje najlepiej? Wybierz własne połączenie

Właściwie wszystko samo się tłumaczy – po prostu wybierasz datę i godzinę, potwierdzasz formę kontaktu i… widzimy się! Wystarczy komputer z kamerą lub smartfon i połączenie internetowe, o resztę zadbam ja.

Na zakończenie – obejrzyj proszę film, żeby zobaczyć, że nie gryzę, a za wsparcie służy mi ściana kwiatów, które nie mogą się doczekać, by być częścią Twojego piękna.

Zapraszam Cię serdecznie, nie czekaj, aż ktoś zagada pierwszy – chwyć za kalendarz i umów się już dziś!

WYBIERZ TERMIN


ŻYCZĘ WAM, CUDOWNEGO ŚLUBU I PIĘKNYCH WSPOMNIEŃ!

Magda Majsiej
Projektantka, właścicielka
Ptaszarnia

Zapoznaj się z ofertą kolekcją jesiennych ozdób