0
Ptaszarnia - sesja Estelle, Platinium JAcewski

Wianek ze sztucznych kwiatów na ślub

Zapraszamy do obejrzenia galerii wianków i innych ozdób na głowę zrealizowanych w Ptaszarni. Nasze Klientki często pytają, czy wianek na ślub nie zwiędnie w ciągu uroczystości lub imprezy. Jeśli i Ciebie nurtuje ta kwestia, koniecznie rozważ wianek ze sztucznych kwiatów!

Wianek na ślub, bukiet, dodatki, ku zdziwieniu wielu klientek, wykonujemy zazwyczaj ze sztucznych kwiatów. Spotykamy się przy tym z opiniami o naszych wyrobach, że na zdjęciach, lub w rzeczywistości wyglądają jak ozdoby z żywych kwiatów. Schlebia nam to niezmiernie, jednak my doskonale wiemy, że taki wygląd to efekt żmudnych i skrupulatnych poszukiwań surowców, które do Ptaszarni sprowadzamy z całego świata.

Właściwa selekcja sprawia, że ozdoby ślubne do włosów ze sztucznych kwiatów nie tylko zachowują świeży wygląd przez cały czas, ale również możliwość wielokrotnego używania i przechowywania nawet w ekstremalnych warunkach (czytaj: ciasnych torebkach).

Ozdoby ślubne od Ptaszarni to świetny wybór, zarówno jeśli chodzi o wianek ze sztucznych kwiatów na ślub, bukiet ślubny, album na zdjęcia, pas ślubny, czy dekoracje na samochód. Takie drobnostki jak butonierka ślubna, czy poduszka na obrączki od Ptaszarni to gwarancja, że wartościowy detal nie umknie fotografowi wykonującemu ślubne zdjęcia. Pracownia wykonuje rękodzieło zdobnicze oraz oferuje usługi w zakresie dekoracji przyjęć, warsztatów i zajęć edukacyjnych.