0
Karta prezentowa Ptaszarnia

Nowość w sklepie: Karty prezentowe

Czy masz tak czasem, że pragniesz dać prezent wyjątkowy? Ozdobę niepowtarzalną, tworzoną ręcznie, nie masz jednak pewności, jak taki dodatek powinien wyglądać, czy się spodoba obdarowanej osobie i czy będzie jej pasował? Jeśli tak, to mam dla Ciebie idealną propozycję – Kartę prezentową Ptaszarni.

Wirtualna karta o wybranej wartości to idealne połączenie intencji sprawienia komuś prezentu, najlepiej niespodzianki – wytworu rękodzieła, przy możliwości pozostawiania obdarowanemu całej radości wyboru i dopasowywania wymarzonej kreacji. Karta prezentowa pozwoli dobrać pojedynczą ozdobę pannie młodej albo cały zestaw ozdób młodej parze. Twoja intencja wręczenia komuś wyjątkowych akcesoriów z kwiatów będzie poszanowana, a cały proces dopasowywania i decyzji pozostawisz odbiorcom Karty prezentowej.

W zależności od preferencji możesz wybrać kartę podając własną sumę lub skorzystać z predefiniowanych wartości i oszczędzić na zakupie.

Kiedy warto kupić Kartę prezentową Ptaszarni?

To prezent konkretny, bo dotyczy ozdób i dodatków handmade tworzonych w tej konkretnej pracowni, ale jednocześnie bardzo uniwersalny, bo wybór rustykalnych wianków ślubnych, bukietów, butonierek jest w Ptaszarni naprawdę duży. W jakich sytuacjach najlepiej się sprawdzi?

  • Gdy, jako narzeczony chcesz zaskoczyć swoją przyszłą żonę i kupić jej ślubny dodatek w prezencie (np. podczas rozmów wspominała Ci, że marzy o takim), ale wolisz, żeby to ona wybrała pasujący jej model.
  • Kiedy, jako mama ślubna lub przyszła teściowa, chcesz zrobić prezent pannie młodej, który jest praktyczny, a po ślubie i weselu będzie trwałą pamiątką Twojego zaangażowania i miłości.
  • Jeśli masz już coś z Ptaszarni i chcesz kupić lub dołożyć się do ozdoby dla przyjaciółki, która planuje ślub, w ramach serdecznej rekomendacji.
  • Jeśli jesteś druhną i organizujesz wieczór panieński – możesz wspólnie z uczestniczkami kupić przyszłej pannie młodej Kartę jako prezent od wszystkich – z pewnością doceni gest, jak i pomoc w udźwignięciu kosztów wyprawki ślubnej.
  • Jeśli jesteś pracodawcą i masz w firmie kobiety, którym chcesz podarować coś bardzo kobiecego, ale bez banału.

Jak działa Karta prezentowa Ptaszarni?

Jest to produkt wirtualny, który kupujesz w sklepie online. Wystarczy, że wskażesz adres email obdarowanej osoby (lub wiele adresów, jeśli chcesz dać np. podwójny prezent parze młodej), dodasz jej imię i dedykację. Po opłaceniu produktu, obdarowana osoba otrzyma od nas emaila z danymi karty o wybranej wartości. Zaraz po tym będzie mogła ruszyć na zakupy.

Jak kupować za pomocą karty prezentowej?

Każda karta prezentowa ma swój unikalny kod, który dodajemy podczas płatności lub bezpośrednio klikając w link w otrzymanym emailu. Karta prezentowa ma swoje saldo, więc nie musi być wykorzystana jednorazowo, to odróżnia ją od kuponu rabatowego. Dzięki temu reszta środków nie przepada po zakupie, a gdy wartość koszyka przekracza saldo karty, kupujący może uzupełnić kwotę za pomocą jednej z dostępnych form płatności. Aktualne saldo karty można sprawdzić na swoim koncie w Ptaszarni.

Warto skorzystać z tej formy prezentu – dzięki niemu połączysz fajną intencję z wolnością wyboru i trafnością.

ŻYCZĘ WAM UDANYCH ZAKUPÓW
CUDOWNYCH WRAŻEŃ
I PIĘKNYCH WSPOMNIEŃ!

Magda Majsiej
Projektantka, właścicielka
Ptaszarnia